Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 posters

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

roksalan
    roksalan
    Yönetici
    Yönetici

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ Empty ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

Mesaj tarafından roksalan Perş. Ocak 06, 2011 1:42 am

Arkadaşlar Öyle Bİr Geçer Zaman Ki dizisini takip eden arkadaşlarımız bu başlık altında paylaşım yapabilirler Smile
    Aşk-ı Hürrem
    Aşk-ı Hürrem
    Yönetici
    Yönetici

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ Empty Geri: ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ

Mesaj tarafından Aşk-ı Hürrem Perş. Ocak 06, 2011 2:04 pm

Ben takipçisiyim Smile Çok severek izliyorum (: flower
    roksalan
    roksalan
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından roksalan Perş. Ocak 06, 2011 4:30 pm

ben de izliyorum ve Osman'ı izlerken ağlamadan duramıyorum, insan hayal ürünü olduğunu biliyo ama yine de kendini kaptırdığım anlar oluyo Sad
    Bi de merak ediyorum dizinin hangi kısmından sonra Osman'ın yetişkinliği gösterilcekki???
    sema..'
    sema..'
    Üye
    Üye

Mesaj tarafından sema..' Perş. Ocak 06, 2011 4:46 pm

çok severek izliyorum.. osmanı izlerken ağlayan yoksa kalpsizdir diyorum Very Happy Very Happy
    roksalan
    roksalan
    Yönetici
    Yönetici

Mesaj tarafından roksalan C.tesi Ocak 08, 2011 9:09 pm

Öyle bir geçer zaman ki ye bir hukukçunun yazdığı eleştirisel yorum..ben okudum ve sizlerle paylaşmak istedim..

İnsan insan olalı dizi altında böyle zulüm çekmedi. Bu ne yahu? İlk dakika dram, son saniye dram. Bir de akla mantığa ziyan şeyler yaşanmaya başlandı. Mahkeme bitiyor, adam karısını anında evden atıyor. Bunun mümkün olup olmadığını hukukçular iyi bilir. Boşanma kararı verilince boşanmış olmazsınız. Bu kararın kesinleşmesi için o dönemde en az 3 ay gerekirdi. Evden çıkarmak ise 6 aylık iş. Hadi onu geçtim, oğlu evi yaktığında yaşı 15-16... Bir çocuk ne zamandan beri büyüklere yapılan muamele ile yargılanıyor? Senaristler bir hukukçuya danışmayı akıl edemedi galiba. Hadi onu da geçtim. Ali ve Carolin karar veriyorlar, Ali nafaka ödemeyecekmiş. Yok ya?.. Nafaka ödememenin cezası tam 3 ay hapis. Bugün değil, o gün de aynı idi. Dün de böyleydi, bugün de böyle. Hadi hapsi geçtim. İcra diye bir şeyi bilen duyan yok mu? Cemile, Ali'nin evini satar, çatır çatır nafakasını alır. Kızı Hukuk Fakültesi'nde okuyor, avukat dostları var ama salaklar. İlk başlarda Carolin ile Ali aynı evde otururken de çok gülmüştüm. Yahu madem dönem dizisi yapıyorsun o dönemde zinanın suç olduğunu nasıl unutursun? Ali ile Carolin hem de mahallede aynı evde oturacak ve zinadan içeri alınmayacak. Vallahi ben mazoşist değilim, iş tuttu diye işi işkence haline getirenlere itirazım var. Artık asla izlemem. Hayatın ve işin stresi bana yetiyor, eve geliyorum yahu bu ne? Bir araba adam bana dayak atsa bu hale gelmeyiz. Acı prim yapıyor diye, bir dizi bu hale getirilir mi? Çin atasözüdür: Mutluluk ve mutsuzluk yan yana asılı iki çıngırak gibidir. Biri çalarsa, diğeri de mutlaka titreşir. Bunlarda ne titremesi, mutlulukla yüzü gülen adam yok. Ben de pes diyorum..." Okurumuz İçli, fena halde içlenmiş. Eleştirilerine bir ilave de ben yapayım: O devirde koca koca adamlar liselerin önünde otomobilleriyle bekleyip kapıdan çıkan kızlarla ulu orta flört edebilirler miydi? Maazallah parça pinçik ederlerdi adamı...
    --alıntı
    k.gülçink.
    k.gülçink.
    Üye
    Üye

Mesaj tarafından k.gülçink. C.tesi Ocak 08, 2011 10:33 pm

çok güzel bie dizi hepsi rollerini süper pynuyor o dizi hiç bitmesin yha süper ya of be confused

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 7:54 pm