SHOW TV den yazılı açıklama

  Paylaş
  roksalan
  roksalan
  Yönetici
  Yönetici

  Mesaj Sayısı : 53
  Kayıt tarihi : 29/12/10
  Yaş : 31
  Nerden : İstanbul

  SHOW TV den yazılı açıklama

  Mesaj tarafından roksalan Bir Perş. Ocak 06, 2011 6:12 pm

  Show TV'den "Muhteşem yüzyıl" açıklaması!

  İşte Show TV'den yapılan açıklama!

  Show TV olarak 20 yıllık yayın hayatımızda her zaman kaliteli ve iddialı yapımlara imza atma çabası içinde olduk. Ülkemizin ilk özel televizyon kanallarından biri olarak gerek haber, gerek tartışma, gerekse eğlence programlarına her zaman farklı bakış açımızla yeni soluklar getirdik.

  Aradan geçen zaman içinde, başarılı dizilerle de ülkemizde bu sektörün gelişmesinde büyük katkı ve rolümüz olduğu kanısındayız. Bu düşüncemizin gerçekliğini dün akşam ilk bölümüyle Show TV ekranlarına gelen ve izleyiciden rekor izlenme payı alan Muhteşem Yüzyıl dizimizle, bir kez daha görmüş olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyor ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz.

  Muhteşem Yüzyıl, Show TV ekranlarında fragmanlarının yayınlanmaya başlamasıyla planlı ve kasıtlı olarak bazı çevrelerce Osmanlı hanedanının yanlış tanıtıldığından ve dizinin o dönemdeki karakterleri ve ilişkileri çarpıttığı konusunda haksız bir şekilde itham edilmişti. Dün gece ekranlarımızda yayınlanan ilk bölümünde bu iddiaların gerçek dışı olduğu ve dizinin Osmanli tarihinin en parlak dönemlerinden biri olan Kanuni dönemini tarihi gerçeklerden esinlenerek dramatik bir kurgu ile seyirciye yansıttığı ortaya çıktı. Dekoru, kostümleri, görsel efektleri ve sanat yönetimiyle Türk televizyon tarihinin en iddialı ve yüksek bütçeli projesinde emeği geçen herkese teşekkürü bir borç biliyor ve diziyi art niyetle değil objektif yayıncılık anlayışıyla değerlendiren medyamıza şükranlarımızı sunuyoruz.

  Saygılarımızla
  avatar
  ARZU35
  Üye
  Üye

  Mesaj Sayısı : 1
  Kayıt tarihi : 06/01/11
  Yaş : 44

  Geri: SHOW TV den yazılı açıklama

  Mesaj tarafından ARZU35 Bir Perş. Ocak 06, 2011 8:44 pm

  muhteşem adı gibi:)
  fandelon
  fandelon
  Üye
  Üye

  Mesaj Sayısı : 41
  Kayıt tarihi : 06/01/11
  Yaş : 48

  Geri: SHOW TV den yazılı açıklama

  Mesaj tarafından fandelon Bir Perş. Ocak 06, 2011 9:08 pm

  güzel arkadaşalr

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 4:54 am