Şüphe Dizisi

  Paylaş
  Aşk-ı Hürrem
  Aşk-ı Hürrem
  Yönetici
  Yönetici

  Mesaj Sayısı : 25
  Kayıt tarihi : 05/01/11
  Yaş : 25
  Nerden : Aşk Şehrinden-

  Şüphe Dizisi

  Mesaj tarafından Aşk-ı Hürrem Bir Paz Ocak 09, 2011 1:00 pm

  Yapım : DTV

  Yapımcı : Elif Ayşe Durmaz

  Yönetmen : Abdullah Oğuz

  Senaryo : Zülküf Yücel

  Oyuncular : Selin Demiratar (İpek Beyaz), İsmail Hacıoğlu (Aziz Kutlu),Serkan Altunorak (Tarık Kutlu), Uğur Karabulut (Cüneyt Yörük), Güngör Bayrak (Cavidan Kutlu), Burcu Kutluk (Serap Kutlu), Müge Boz (Meltem Kutlu), Burhan Öçal (Necdet Demircan), Şafak Pekdemir (Aslı Demircan), Adnan Biricik (Av.Hakkı Özcan), Mahmut Gökgöz (Salih Yörük),Nusret Şenay (Hikmet Beyaz) Zeynep Kumral (Yeşim), Durukan Çelikkaya (Burak Yörük), Ebru Ojen Şahin (Zöhre), Sevinç Kumaş (Ayça), Begüm Benian (Fatma), Selçuk Özdoğan (Sedat Kutlu)

  Yayın Tarihi : 05 Ocak Çarşamba/2011

  Yayın Saati : 20.00

  Daha önceden Kıvanç Tatlıtuğ‘un oynayacağı duyurulan dizinin cast’ı yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Yetenekli oyuncu İsmail Hacıoğlu, son olarak Melekler Korusun dizisinde rol alan Serkan Altunorak ve Selin Demiratar, Şüphe dizisinin bel kemik kadrosunu oluşturuyor.

  Kanal D’de 5 Ocak’da “Şüphe” adlı, görkemiyle göz kamaştıracak, sürükleyici ve sürprizlerle örülü hikayesiyle milyonların yeni ekran tutkusu olacak yeni bir dizi daha ekrana gelecek.
  Üzerinde, 1 yılı aşkın bir süredir ve büyük bir titizlikle çalışılan “Şüphe”nin yönetmenliğini, Türk sinemasının usta isimlerinden Abdullah Oğuz yapacak. Dizinin senaryosunu ise Zülküf Yücel kaleme alıyor.
  “Şüphe”, büyük bir servete sahip, şaşalı yaşantıları ile göz kamaştıran çok güçlü bir ailenin ışıltılı olduğu kadar, soluk kesecek entrikalarla dolu, sırlarla örülü güç ve iktidar savaşını konu alıyor. İş çevreleri, sosyal hayatları ve ev yaşantıları ile son derece elit bir ailenin dünyasını ekrana taşıyacak olan “Şüphe”, karakterleri kadar, iddialı kostümleri ve mekan tasarımıyla da bu dünyanın bir yansıması olacak.
  Çekimlerine İstanbul’un en lüks semtleri ve görkemli mekanlarında start verilen “Şüphe”, Ocak ayından itibaren, Çarşamba akşamları “Yaprak Dökümü”nün yerine ekrana gelecek.

  ****

   Forum Saati Çarş. Ocak 23, 2019 5:14 am